آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول هیدرودرمی

دوران بهبود و ریکاوری پس از هیدرودرمی چقدر طول می‌کشد؟

درمان معمولاً ۳۰ دقیقه و متناسب با گزینه‌های جانبی مورد نیاز در طول درمان مثل نوردرمانی به وسیله ال ای دی و… طول می‌کشد. بسیاری از بیماران بلافاصله پس از درمان می‌توانند به فعالیت‌های روزمره خود بازگردند.

چقدر زمان می‌برد تا من نتایج هیدرودرمی را مشاهده کنم؟

این روش طبیعی و بدون درد، بافت و ظاهر پوست را به طور چشمگیری یک روز پس از درمان بهبود می‌بخشد.

چند مرتبه انجام عمل هیدرودرمی مورد نیاز است؟

برای مشخص کردن تعداد دفعات آبرسانی پوست یک مشاوره اولیه مورد نیاز است سپس ما تعداد جلسات مورد نیاز را برای گرفتن نتایج مطلوب پیشنهاد خواهیم داد.
برای مثال برای اسکار یا رنگدانه های ناجور قانونا ما حداقل ۱۰ جلسه درمانی را پیشنهاد می‌کنیم که معمولاً هر ۱۰ تا ۳۰ روز یک مرتبه انجام می‌شود.

عوارض جانبی بعد از عمل چیست؟

پوست شما به طور موقت صورتی رنگ یا کمی روشن‌تر شده که به نوع و رنگ پوست صورت بستگی دارد. البته عوارض آبرسانی پوست کاملاً موقتی بوده و ۱۵ تا ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. شما قادر خواهید بود بلافاصله به فعالیت‌های روزانه خود پس از عمل ادامه دهید.

آیا هیدرودرمی روشی بی خطر است؟

در لایه برداری‌های شیمیایی عموماً از اسیدها، فنول ها، اکسید روی و اکسید آلومینیوم برای برداشتن لایه پوست استفاده می‌شود.
در هیدرودرمی به صورت طبیعی از آب، هوا و ویتامین‌ها با سرعت مافوق صوت برای برداشتن لایه‌های مرده پوست و منافذ باز با حداقل عوارض جانبی استفاده می‌شود.
همه مراحل هیدرودرمی یا آبرسانی پوست هم برای مشتری و هم برای کارکنان کاملاً بی خطر است. در هیدرودرمی از هیچ فرمی از افزایش نور استفاده نمی‌شود.

هیدرودرمی در چه مناطقی از بدن قابل انجام است؟

به طور معمول در صورت، گردن و نواحی دکولته قابل اجراست. البته هیدرو درمی در هر نقطه از بدن که نیاز به لطیف سازی، تمیزکنندگی عمیق و آبرسانی داشته باشد از جمله دست‌ها و پاها، سینه و نواحی کمر و حتی آرنج‌ها قابل انجام است.

سوالات متداول لیزر

لیزر موهای زائد بر روی کدام قسمت های بدن بهتر اثر می کند؟

لیزر موهای زائد می تواند بر روی تمام بدن مورد استفاده قرار گیرد اما در مناطق بیکینی، لب، چانه و زیر بغل موثرتر است.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی بهتر هستند؟

اگر موهای تیره، ضخیم و درشت داشته باشد لیزر بهتر اثر می کند

کدام داروها را باید قبل از لیزر متوقف کنید؟

مانند اپیلاسیون، این درمان نیز با برخی از داروها ناسازگار است. هر گونه داروئی که حساسیت به نور داشته باشد باید حداقل یک هفته قبل از درمان متوقف شود. همچنین اکثر آنتی بیوتیک ها حساسیت به نور دارند، بنابراین اگر عفونت دارید، باید چند هفته طول قبل از لیزر، آنتی بیوتیک را متوقف کنید. بیماران نباید از مراقبت های پوستی با فعالان قوی مانند رتینوئید و اسیدهای هیدروکسیل استفاده کنند.” این ترکیبات می توانند باعث افزایش گردش سلول های پوستی، آسیب پذیر شدن پوست در برابر خورشید و تحریک در طول دوره درمان شوند. اگر مطمئن نیستید که داروی شما می تواند با لیزر تداخل داشته باشد، با دکتر خود مشورت کنید.

چه مدت طول می کشد تا لیزر اثر کند؟

افراد متفاوت هستند، بنابراین تعداد جلسات هر فرد نیز متفاوت است. او توضیح می دهد که ” لیزر موهای زائد زمانی اثر می کند که مو در سرعت رشد فعال خود قرار دارد.” قسمت های مختلف بدن دارای نرخ های رشد متفاوت هستند و بنابراین بسته به اینکه شما کدام منطقه را درمان می کنید ممکن است زمان درمان طولانی یا کوتاه باشد اما اکثر مشتریان به طور متوسط 6 تا 8 درمان نیاز دارند

آیا واقعا نیاز به حضور در تمام جلسات دارید؟

بله دکتر لولیس هشدار می دهد: “یکی از بزرگترین اشتباهات مردم این است که در تمام جلسات شرکت نمی کنند.” “هنگامی که رشد موها کاهش می یابد، بیماران جلسات بعدی را شرکت نمی کنند.”

آیا پس از لیزر امکان برگشت و رشد دوباره مو وجود دارد؟

حتی پس از لیزر، گاهی موها دوباره رشد می کنند. اما معمولا پس از شش تا هشت بار لیزر، کاهش قابل توجهی در رشد مو دیده می شود. هر گونه رشد دوباره می تواند با هر 6 تا 12 ماه لیزر، مدیریت شود.

جلسه لیزر موهای زائد چه مدت طول می کشد؟

اگر موهای تیره، ضخیم و درشت داشته باشد لیزر بهتر اثر می کند

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

دائمی به معنای همیشه است. هنگامی که به حذف دائمی موها اشاره میکنیم، به معنی عدم رشد دوباره مو می باشد. به طور متوسط، لیزر موهای زائد 70٪ تا 90٪ باعث کاهش دائمی مو در مناطق تحت درمان می شود.

آیا می توانید به صورت دائمی از موها خلاص شوید؟

پس از آسیب رسیدن به فولیکول ها، امکان رشد موهای جدید وجود ندارد. با این حال، حتی الکترولیز 100٪ دائمی نیست. به این ترتیب، لیزر یک بار دیگر مو را می سوزاند.

جلسه لیزر موهای زائد چه مدت طول می کشد؟

زمان درمان به اندازه منطقه درمان و روش مورد استفاده بستگی دارد. ناحیه کوچکی مانند بالای لب ممکن است پنج دقیقه طول بکشد، در حالی که یک منطقه بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است یک ساعت طول بکشد.

چندین جلسه برای لیزر موهای زائد مورد نیاز است؟

معمولا 4-6 جلسه برای لیزر موهای زائد مورد نیاز است. در این جلسات حدود 80 درصد از موهای فعال از بین می روند. سپس هر 4-6 هفته ، بسته به منطقه تحت درمان، باید لیزر انجام شود.

لیزر موهای زائد هر چند وقت باید انجام شود؟

برای تاثیر لیزر موهای زائد، لیزر باید در طول مرحله فعال رشد انجام شود. انجام لیزر هر 4-6 هفته باعث می شود شانس درمان فولیکول های مو در منطقه در طول مرحله فعال بیشتر شود.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

اکثر بیماران درد لیزر را مانند درد سوزن توصیف می کنند. به عنوان مثال، لیزر موهای زائد در ناحیه پشت و صورت درد بیشتری دارد و منطقه زیر بغل نیز منطقه حساسی است.

آیا لازم است قبل از لیزر موهای زائد، بدن را اصلاح کنید؟

اگر سریع عصبانی می شوید، باید 24 ساعت قبل از جلسه لیزر از مصرف کافئین اجتناب کنید. روز قبل از درمان باید منطقه را با یک تیغ تمیز و جدید اصلاح کنید. اصلاح باعث می شود لیزر بتواند فولیکول ها را پیدا کند.

آیا لیزر موهای زائد عوارض دارد؟

برخی موها به لیزر مقاوم هستند یا دوباره پس از درمان رشد می کنند – هرچند موهای جدید ممکن است ظریف تر و روشن تر باشند. عوارض جانبی رایج لیزر عبارتند از: التهاب پوست. ناراحتی موقت، قرمزی و تورم بعد از لیزر امکان پذیر است.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی بهتر هستند؟

اگر موهای تیره، ضخیم و درشت داشته باشد لیزر بهتر اثر می کند

سوالات متداول لیزر

لورم ایپسوم متن ساختگی ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

از ما بپرسید